Интернет-магазин мебели «Мебельная Планета» продає товари для всієї України

Вартість доставки меблів по Києву й Україні

Доставка товару проводиться перевізником по тарифу самого цього перевізника Нова Пошта, Міст Експрес, Інтайм . Доставку клієнти оплачують окремо. Світильники й будь-які освітлювальні прилади доставка по Києву й іншим містам - БЕЗКОШТОВНО.

Доставка в регіони України на склади перевізників "IНТАЙМ" і "НОВА ПОШТА" або будь-якої іншої компанії по тарифах перевізника . Оплата при одержанні можлива при внесенні мінімальній передоплаті 20 %, є окремі фабрики по яких ми передоплату не беремо із клієнта Докладніше: після того як меблі приходить на склад, вона відправляється на наступний день в усі міста України. Вартість доставки замовник оплачує при одержанні. Також при одержанні, замовник оплачує залишок вартості, звичайно 80% від суми замовлення (доплата) і +2% бере компанія перевізник від суми, яку замовник передає.Залишок суми оплачується за курсом валюти на день оплати.

Усі меблі можна перевірити прямо при одержанні, попередньо залишивши станову суму операторові компанії перевізника. Усі меблі відправляється тільки в щільному якісному впакуванні, іноді на палетах, іноді робиться спеціальна "решетування". Ми зацікавлені в тому, що б меблі прийшли в цілості без дефектів.

Особлива увага приділяється відправлення меблів по містах України. Усі меблі перед відправленням проходить контроль на цілісність упакування. Скляні елементи перевіряються шляхом відкриття впакувань, у яких вони перебувають. Якість упакування гарантується.Ще для сумлінності й відповідальності перед покупцем ми всі меблі страхуємо. Але ми не можемо відповідати за роботу компаній Перевізників (Нова Пошта, Інтайм, Делівері, Міст Експрес і інші). У випадку виникнення проблем при одержанні товару клієнти зобов'язано скласти акт і написати претензію на адресу компанії Перевізника. Звичайно відповідь приходить у плині 10-14 днів. При повній страховці виплачується повна сума компанією Перевізником.

Замет корпусних меблів у квартиру або будинок у Києві

  • Будинок з ліфтом вага замовлення до 100 кг - від 25 грн, понад 100 кг - від 40 грн
  • Будинок без ліфта, вага замовлення до 100 кг - від 25 грн/поверх, понад 100 кг - від 40 грн/поверх
  • Замет на 1 поверх - 25 або 40 грн залежно від ваги замовлення

Замет м'яких меблів, дивани крісла

  • Замет прямого дивана - 80 грн/поверх у будинку без ліфта
  • Замет крісла 1 шт. - 60 грн/поверх у будинку без ліфта
  • Замет кутового дивана - 100 грн/поверх у будинку без ліфта
  • Замет пуфика або кушетки - 30 грн/поверх у будинку без ліфта

Для підйому м'яких меблів на будь-який поверх, крім 1 першого, підходить тільки вантажний ліфт. Якщо будинок не обладнаний вантажним ліфтом, тоді замет можливий тільки поверхово (вручну). Сума оплати замету меблів вручну ( без ліфта), залежить від поверху. Від замету можна відмовитися й занести меблі самостійно, у такому випадку, м'які меблі буде доставлені до під'їзду.

Приклад: потрібно занести кутовий диван на 7 поверх у будинку в якому є вантажний ліфт, вартість (дуже акуратного) замету дивана у квартиру складе 100 грн. У будинку без ліфта 7*100=700 грн.

Складання меблів

Від 5 до 10 % від суми замовлення, але не менш 200 грн. Уточнюється при оформленні замовлення.

Навішення меблів на стіну (дзеркала, полки) - 30 грн/отвір.

Складання диванів БЕЗКОШТОВНО.