Гарантія й сервіс

На всі товари, реалізовані в нашому магазині, надається гарантія від 1 року до 7 років залежно від сервісної політики виробника.

Перевірка комплектності й відсутність дефектів у виробі проводиться в присутності споживача по місці продажу або вдома. Комплектність виробу визначається описом виробу або посібником з його експлуатації.

Ризик випадкової втрати або ушкодження виробу переходить до споживача з моменту передачі товару.

У відношенні складнотехнічних товарів: обмін або повернення коштів споживачеві здійснюється після проведення незалежної експертизи вповноваженим сервісним центром у тому випадку, якщо товар є не ремонтно-придатним.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на періодичне обслуговування, ремонт або заміну частин у зв'язку з їхнім моральним зношуванням.

Дані умови не защемляють законних прав споживача, наданих йому чинним законодавством України.

При одержанні замовлення уважно оглядайте покупку в присутності кур'єра, якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи впакування, повертайте замовлення кур'єрові, ми обов'язково його замінимо. Претензії по зовнішньому вигляду ухвалюються тільки в момент доставки.

Усі претензії по придбаних товарах направляйте на e-mail: info@planetamebeli.com.ua