Облаштовуємо квартиру м'якими меблями

Будь-який сучасний будинок або неможливо представити без м'яких меблів

Будь-який сучасний будинок або квартиру неможливо представити без м'яких меблів, на яких можна комфортно відпочити після напруженого дня або у вихідні. Часто при покупці меблів багато зупиняють свій вибір на тієї, яка найбільше підійде до інтер'єру приміщення, де буде встановлена. Але при виборі не треба зупиняти своя увага тільки на цьому. Важливими є також і її технічні характеристики, якість, зручність, надійність і практичність.

Для того щоб визначити практичність м'яких меблів з італії, буде досить присісти на неї. Це зробити можна прямо в магазині. Декількох хвилин, проведених на дивані, досить, щоб відчути, наскільки він зручний для тіла, досить чи він пружний або занадто м'який та інше.

За те, наскільки зручні меблі, відповідають такі її параметри:

  1. Кут нахилу між сидінням і спинкою. Він повинен становити приблизно 25 градусів. Це допоможе розслабитися м'язам спини при відпочинку.
  2. У м'яких меблів повинен бути невеликий ухил сидіння щодо спинки.
  3. У дивана повинна бути опора для голови. Це можуть бути або підголівники або сама спинка достатньої висоти.

Якщо крісло або диван сконструйовані правильно, те сидіння на них повинне викликати бажання розслабитися й простягнути ноги. Також слід запам'ятати, що чим більше кут нахилу між спинкою й сидінням, тим більше це допоможе відпочити на ньому. Вибираючи меблі треба звернути увагу й на наповнювач. У його якості застосовують пінополіуретан, поролон, блоки із пружин або латекс.

Найпоширенішим наповнювачем на сьогоднішній день є поролон. Якщо він якісний, то повинен бути цільним, так само, як і поліуретан. Якщо вони будуть у вигляді шматочків, то почнуть швидко кришитися, у результаті чого на поверхні крісла або дивана можуть з'явитися нерівності. Пружини в якісного крісла або дивана повинні мати велика кількість витків і таких пружин повинне бути багато. Кожний блок пружин повинен розміщатися в спеціальному чохлі, який попереджає зсув пружин і запобігає скрипінню.

Треба відзначити, що дані види наповнювачів є недорогими й використовуються в основному в бюджетних моделях м'яких меблів. Але від якості її виготовлення й залежить термін служби, а не від типу наповнювача. Це варто пам'ятати. Також і оббивка м'яких меблів може бути сама різна, від чого легко визначити його вартість.