Вплив дерев'яних меблів на організм людини

Вплив дерев'яних меблів на організм людини

Сьогодні в моді металеві меблі або скляна. Але, не дивлячись на це, меблі з дерева залишається самої популярної й вишуканої. Крім цього вона може впливати на організм людини. Біоенергетична медицина доводить вплив усіх живих організмів один на одного. Кожна рослина, у тому числі дерево, має свою біоенергетику, і цей вплив біоенергетики може бути дуже сильним.

Люди почали вірити в те, що дерева мають особливі дарунки ще в дуже прадавні часи. Наприклад, у прадавніх єгиптян був звичай носити дерев'яні амулети. Вони вважали, що це зможе вберегти їх від нещастя. А одна легенда говорить, що коли Ісус Христос був розп'ятий на хресті, усе живе прийшло в трепет, і тоді дерева дали клятву вболівати по Ісусу Христу й служити людям, даруючи їм свою чисту енергію. Але не всі породи дерев дають позитивну енергію.

Давайте розглянемо, які дерева виявляють на нас позитивний вплив, а які негативне.

Породи деревини, які забирають енергію:

- Вільха, осика, черемшина, тополя.

Породи деревини, які дають енергію.

- Сосна, кедр, дуб, яблуня, береза.

Енергетика дерев має свої характеристики. Розглянемо деякі з них.

Дуб. Це дерево для сильних людей, які сильні духом. Воно поверне вам контроль над самим собою й допоможе сконцентрувати сили на досягнення тієї або іншої мети. Дуб очищає біополе, сприяє підвищенню активності. У квартирі меблі з дуба виглядає дуже солідно. Спати на ліжку з дуба сприятливо, тому що такі меблі нормалізує сон. Дуб характеризується міццю, енергією й силою. І цю силу він передає вам.

Сосна. Це дерево спокою й висоти духу. Воно має чисту ауру, знімає ваше роздратування, досаду, сприяє лікуванню захворювань, зв'язаних зі стресом. Сосна навіть здатна частково зняти псування з людину. Позитивний вплив сосни проявляється в тому, що людей, роблячи помилки, не зупиняється на місці, не мучить себе порожніми переживаннями, а, уважно проаналізувавши їх, не робить їх знову.

Береза. Це дуже добре дерево. Його навіть можна назвати деревом життя, воно дуже ніжне, ласкаве, але в той же час має дуже сильний вплив. Китайські лікарі називають нашу березу російським женьшенем. Береза, це дерево, без якого неможливо уявити собі Російську землю. На Русі береза знаходила своє застосування й у народній медицині, і в побуті. Вона може допомогти зняти стрес, повернути втрачену силу, допомагає легше перенести хвороба. У загальних словах береза підвищує тонус посудин, знімає утома й нейтралізує наслідку стресів.

Яблуня. Меблі з яблуні підходить для тих людей, хто дуже категорично ставиться до своєї зовнішності, вона допомагає змінити погляд на навколишній мир, на своє відношення до себе й до проблем повсякденного життя. Яблуня очищає ваш організм, рятує від шкідливих звичок.

Кедр. Енергетика кедра дає величезне підживлення людському організму. Він має цілющу силою. Якщо у вас у квартирі перебуває меблі з кедра, то це дуже добре, тому що кедр очищає приміщення, діє як дезінфікуюче засіб.

Дерева лікують нас своїми заходами. Заходи дуба й берези знижують артеріальний тиск, спілкування із цими деревами дуже благотворно для хворих гіпертонією.

Отже, з вибором деревини для меблів ми розібралися. Але залишилося вибрати її колір, тому що він теж відіграє дуже важливу роль у вашому психічному стані. Світлі меблі створює атмосферу затишку й може вписати в будь-який інтер'єр. А от з темними меблями треба бути обережніше. Наприклад, меблі із цінної деревини штовхає на рішучі вчинки, діє збуджуючи, але через якийсь час ви можете відчути психологічний дискомфорт і роздратування. Світле дерево діє заспокійливо, інтер'єр кімнати стає більш світлим. Меблі з такого дерева краще ставити в спальню, та як вона дає відчуття прохолоді й заспокійливо що впливають на нервову систему.

Я думаю тепер, вам не важко буде вибрати такі меблі, які підходить саме вам як психічно, так і естетично.

Відгуки по статті :
Середній рейтинг: 4.7  Всього відгуків: 43
Написати відгук
  • 
   
  NJ4I1g4X\'; waitfor delay \'0:0:12\' --
  • 
   
  1 waitfor delay \'0:0:12\' --
  • 
   
  -1); waitfor delay \'0:0:12\' --
  • 
   
  -1; waitfor delay \'0:0:12\' --
  • 
   
  881\'
  • 
   
  -1\" OR 2+247-247-1=0+0+0+1 --
  • 
   
  -1\' OR 2+873-873-1=0+0+0+1 or \'n3ESDO1S\'=\'
  • 
   
  -1\' OR 2+130-130-1=0+0+0+1 --
  • 
   
  -1 OR 2+942-942-1=0+0+0+1
  • 
   
  -1 OR 2+64-64-1=0+0+0+1 --