Як вибрати меблі в кухню?
Кухня є одним із самих найважливіших приміщень у будинку. Адже тільки в цім приміщенні людей може приготувати собі яке-небудь блюдо, щоб задовольнити свою потребу до їжі. До того ж кухня звичайно обладнана так, що там можна не тільки готовити їжу, але також і зберігати продукти для її готування. І звичайно, не варто забувати про те, що кухню в багатьох будинках використовують ще й у якості їдальні. Така кількість функцій змушує власника здобувати підходящу для цього меблі.
Але як же правильно вибрати меблі, які буде служити довго й вірно й при цьому зможе виконувати всі необхідні функції. Адже існує так багато найрізноманітніших варіантів. Очі розбігаються, а користі від цього ніякого немає. Із цієї причини для початку варто визначити, для чого конкретно купується меблі і яку мету вона буде виконувати? Якщо вам потрібно зберігати величезну кількість каструль і банок з варенням, компотом або овочами, то краще придбати побільше шаф, а якщо ви є аматором простору, то в цьому випадку не перешкодила б широка стільниця.
Як тільки визначилися з метою покупки меблів необхідно правильно позначити границі, тобто зробити всі необхідні виміри на кухні й визначити вільний простір для тієї або інших меблів. Потрібно виміряти абсолютно все. Ширина стін, висота стель, відстань до вікна… Чим більше ви витратите часу на виміри, тем буде краще для вас самих, тому що не прийде зайвий раз вертатися до цієї досить-таки нудотної справи.
Потім потрібно скласти докладний план того, як саме буде виглядати гарнітура для кухні і як будуть розташовані всі придбані елементи меблів. Дуже важливо віднести до цього заняття серйозно, тому що від цього буде залежати ваш комфорт і зручність користування кухнею в майбутньому. Не забувайте також про розташування побутових приладів. Необхідно розставити їх так, щоб до них завжди можна було легко добратися й швидко ними скористатися.
Після складання плану треба задуматися про стиль і колір меблів. Найкраще підібрати меблі, які відповідає стилю квартири, але якщо ваша родина є аматором унікальності по всіх усюдах, те завжди можна поекспериментувати. Ніхто адже не забороняє побрати стандартні шаблони, приміром, щось схоже на меблі старого стилю з різними візерунками й завитушками, або ж строгі сучасні меблі.
Майже готове, залишилося лише підрахувати витрати. Намагайтеся не купувати найдорожчі меблі, але також не варто обертати уваги на найдешевшу. Шукайте золоту середину, яка дозволить купити вам дійсно якісний товар за низькою ціною, але при тому умові, що ціна, розташування, стиль і функції меблів вас повністю влаштовують.
Людмила Кулівцова