Комп'ютерні й письмові столи BRW

Письмові й комп'ютерні столи є невід'ємною частиною кімнати дитину-школяра, офісного приміщення або кабінету, і їх актуальність і затребуваність постійно підвищується, тому що усе більше людей користуються стаціонарними комп'ютерами для роботи й розваг. І наш інтернет-магазин "Меблева планета"  пропонує своїм покупцям якісні й функціональні письмові столи БРВ, створені в найбільшою полькою компанії Black Red White S, заснованої ще в 1989 році минулого сторіччя.

Продукція компанії відповідає сучасним стандартам і її експорт проводиться в більш ніж двадцять країн миру, у які входять і Австрія, Швеція, Німеччина, Канада, Ізраїль, країни Балтії й Україна .

Письмові й комп'ютерні столи BRW - еталон європейської якості!

На сайті нашого магазину "Меблева планета" ви можете вивчити каталог письмових столів BRW, виконаних з натуральних і екологічних безпечних матеріалів (МДФ і ламінованою ДСП). Поверхня столів повністю повторює текстуру й колір таких порід деревини, як вишня, дуб, горіх, каштан.

 

Дизайн столів виконаний у сучасному стилі мінімалізму, і прекрасно підійде до строгої обстановки офісу й не займе багато місця в дитячій кімнаті дитини.

 

Стіл письмовий brw, у першу чергу призначений для якісної роботи, і його гідності будуть очевидні, коли ви переконаєтеся, що:
  • його колірна гама виконана в природних, гармонічних квітах, і ви можете вибрати будь-який вид стола, від білого до чорного й усіх відтінків дерева;
  • їх матова поверхня легко чиститься й завжди виглядає акуратно й презентабельно;
  • особлива унікальність і декоративність столів, яка й робить їхніми такими привабливими полягає в тому, що частина їх ящиків і задньої стінки повторює текстуру грубої дошки з її річними кільцями;
  • вибір конструкцій столів дуже великий, і залежно від призначення ви можете купити простий письмовий стіл з декількома ящиками, або комп'ютерний, з висувний полицею для клавіатури, і бічною тумбою для системного блоку.
"Меблева планета" - ми пропонуємо вам столи, про яких ви завжди мріяли!
Чому краще купувати письмові й комп'ютерні столи в нас на сайті? Так тому, що сидячи саме за столом BRW, ви відчуєте всю зручність цього виробу, оціните його простоту й лаконічність дизайну, який не відволіче вас від роботи.
Ми пропонуємо вам вибрати й купити стіл BRW, по дуже демократичних цінах і доправимо його не тільки додому, але й до ваших дверей! 
Фільтр
ціна
  •  —  грн.