Комплекти столів і стільців

Правила вибору комплекту стільців і столів у кухню

Кухня є особливим місцем, місцем збору всієї родини. Воно саме відвідуване не тільки домочадцями, але й гістьми. Це місце наповнене затишком і домашнім теплом. Тому меблі відіграє роль «першої скрипки» у створенні настрою й атмосферності на вашій кухні. Предмети кухонних меблів повинні радувати око й створювати те неповторне почуття тепла й спокою, яке більше ніде не зустріти. Однак, існує ряд важливих нюансів, які варто враховувати при покупці комплекту стола й стільців у кухню. Завдяки чотирьом простим правилам ви одержите естетичну насолоду й будете приємно здивовані практичністю вашого придбання.

 1. Перше – розміри кухні.

  • При невеликому приміщенні краще здобувати компактні комплекти меблів. Зручним розв'язком стане стіл - трансформер. Ну а якщо габарити дозволяють, вибір можна зробити на користь масивних кухонних столів.
 2. Друге – дизайнерські розв'язки.

  • Помніть, що такі покупки, як кухонні меблі, роблять не на один або два роки. В інтер'єрі важливі навіть дріб'язки. Є безліч варіантів кухонь: від класики до ганьби-тік. Для класичної кухні ідеально впишуть дерев'яні стільці й столи. Хоча для ганьби-тік характерні скляні поверхні й хромований метал.
 3. Третє – форма матеріалу поверхні.

  • Усі меблі повинна бути ідентична один одному по геометрії поверхні. До квадратного – квадратне, до круглого – кругле і так далі. Це нескладне правило додасть закінчений і гармонічний вид вашій кухні. У величезному виборі, надані на нашому сайті. Стільці різняться величезному числу ознак:
  • Матеріал, з якого виконаний стілець, його геометрія, кут нахилу спинки й багато чого іншого.
  • Вибираючи матеріал, помніть, що він повинен бути екологічним і безпечним.
  • Поверхня кухонного стола повинна витримувати високий температурний діапазон і бути невибагливої в обслуговуванні.
 4. Четверте, і останнє - колірна гама.

  • При виборі ви повинні враховувати стиль кухонного комплекту. Відтінок пластику повинен гармоніювати з кольором стільниці. А поверхня стола для кухні повинна бути на підлогу тону темніше поверхні стільців. Рекомендується, щоб усі меблі були виконані в одному стилі, але допускається й змішання, отут уже все залежить від ваших смаків і звичок. Останніми тенденціями є стільці – невидимки, які виготовлені із прозорого пластику, вони ідеально підходять для невеликих приміщень. Плетені меблі також буде чудово виглядати. Як бачите, випливаючи цим нехитрим правилам, і використовуючи фантазію, ви створите кухню вашої мрії.