Столи обідні розкладні

Розкладні обідні столи

Функціональні й практичні розсувні обідні столи, у першу чергу створювалися для того, щоб не забирати зайвий простір у невеликій кухні, їдальні. При прийманні гостей, завдяки трансформуючим системам, вони можуть ставати більше в кілька раз, умістити велика кількість людей. Особливою популярністю сьогодні користується недорогий розсувний обідній стіл із мдф, ламінованою дсп. Їхня поверхня має спеціальне просочення й може витримувати часте вологе збирання, не усмоктує бруд, не боїться високих температур.

Обідній стіл – символ родини, домашнього комфорту й, якщо вона більша, тоді просто необхідно купити стіл розкладної обідній зі стільцями, який зможе вмістити всіх домочадців.

Каталог розкладних обідніх столів. Види форми. Типи конструкцій

У нашому каталозі представлений різноманітний асортименти виробів з розсувними механізмами, купити які можна по цілком демократичних цінах. Розкладні меблі – оптимальний розв'язок для невеликих приміщень. Вони можуть бути:

  • квадратними;
  • прямокутними;
  • круглими; 
  • овальними.

По типу розсувного механізму, вони підрозділяються на:

  • моделі у вигляді книжки;
  • виробу з відкидною стільницею.

Ціни на кожну модель залежать від використовуваних матеріалів. Повністю виконаний з дерева стіл буде коштувати дорожче, а із мдф, дсп, металу, скла – дешевше. Стиль дизайну моделей може бути сучасний або класичний. Колірна гама складається із природних, спокійних квітів.

У нашому інтернет магазині стіл обідній дерев'яний розкладної купити в Києву – вигідно, зручно, недорого!

На сайті магазину ми зібрали самі нові, модні моделі розкладних столів відомих і надійних компаній, продукція яких уже не має потреби в додатковій рекламі. У нас ви можете вибрати виріб на свій смак і збирати свою родину, ухвалювати гості з комфортом, у затишній і теплій атмосфері. 

Фільтр
Функціональність
ціна
  •  —  грн.
Очистити вибір