М'які меблі COMFOSON

Дивани й м'які крісла COMFOSON уже знайомі вітчизняному покупцеві. Це вітчизняне меблеве підприємство входить до складу великого європейського холдингу, і випускає меблі з екологічно чистих матеріалів, із застосуванням сучасних технологій, на інноваційному італійському встаткуванні. Компанія спеціалізується на створенні сучасних м'яких меблів високої якості, купити яку можна по цілком доступній ціні.

Різноманітний асортименти м'яких меблів "Комфосон", у нашому інтернет-магазині "Меблева планета", складається із самих нових і вдосконалених зразків диванів і крісел, кутових і розкладних диванів цього виробника.

М'які дивани COMFOSON - європейська якість і доступність ціни!

М'які меблі компанії розроблені з обліком самих останній модних тенденцій, і відрізняється не тільки якістю й надійністю, але й зручністю. Вона підійде як для будинку й квартири, так і офісу, магазину. Розкладні дивани COMFOSON порадують покупців невисокою вартістю й такими різними системами розкладання, як:

  • Система "Єврокнижка", у якій сидіння дивана піднімає й висувається вперед, а спинка опускається, роблячи диван двоспальним;
  • Система "Акордеон", з дуже простим механізмом розкладання;
  • Система " Клік-Кляк", поміщена на міцний металевий каркас, з надійними пружинами;
  • Система "Мералат" або "французька розкладачка, розкладається в три етапи.

Не менш функціональні й КУТОВІ ДИВАНИ COMFOSON, з більшим спальним місцем, які можуть стати головною прикрасою вітальні, великого залу, офісного приміщення. Доповнюють і прикрашають меблі яскраві й стильні подушки, зроблені в такий же, або контрастній гамі кольору. М'які КРІСЛА COMFOSON виконані в дуже стильному сучасному дизайні, і їх сміливі колірні розв'язки викликають тільки позитивні емоції, тому що забезпечуються зручною системою керування, яка дає можливість обертати їх, ухвалювати горизонтальне положення й просто погойдуватися.

Великий вибір диванів COMFOSON у магазині "Меблева планета"!

Якщо ви шукайте якісні й недорогі дивани й крісла, те саме в нас на сайті "Меблева планета", можна купити м'які меблі COMFOSON, по дуже вигідній ціні, і в будь-якому колірному розв'язок. Подзвоните нам, і ми допоможемо вам з вибором потрібної моделі, з оптимальною системою розкладки й матеріалом оббивки. Оформити замовлення ви можете разом з доставкою меблів додому.