Польські м'які меблі PYKA

Немає жодного товару в цьому розділі.

Польська компанія PYKA розробляє й випускає меблі з 1978 року, і головна ідея її засновника полягає в тому, щоб дати можливість кожному покупцеві купити якісні меблі за невисокими цінами. М'які меблі сучасні кутові дивани й більш строгі зразки диванів, обтягнутих натуральною шкірою цього виробника, стануть кращим доповненням для будинку, квартири або офісу.

М'які меблі з Польщі фабрика PYKA проводиться на самому інноваційному встаткуванні й з якісних, природних матеріалів. Розширивши своє виробництво, компанія вийшла на міжнародний ринок, і тепер меблеві гарнітури PYKA доступні й у нашій країні! На сайті нашого магазину "Меблева планета" представлені як класичні м'які меблі для вітальні, так і сучасні колекції. Основні матеріали, з яких виготовлені меблі - дерево, тканина, шкіра. Колірна гама виробів дуже широка, і може бути як яскравих, неонових, так і природних квітів і відтінків.

Класика й сучасний стиль у м'яких меблях PYKA - два образи досконалості!

У кожної людини свій смак. Хтось віддає перевагу простій по дизайну, і функціональні меблі, сучасного стилю, а інша людина, консервативних поглядів, прагне щоб у його будинку стояли меблі стародавнього класичного зразка. Польські м'які меблі PYKA meble підійде будь-якому будинку, і серед зразків її меблів, ви можете знайти:

  • Крісла й дивани стародавніх класичних зразків і конструкцій, для створення унікальних і розкішних інтер'єрів заміського маєтку або вілли;
  • Сучасні дивани кутові розкладні PYKA, самого різного розцвічення, як однотонної, так і контрастної.

До гідностей цих меблів можна додати акуратний рядок на шкірі, міцність каркаса кожного виробу, добре продуманий дизайн і вишуканість форм, і прості системи розкладання.

Натуральні, екологічно чисті матеріали, і загальний еко-стиль будинку, сьогодні є головними складовими турботи про своє здоров'я й здоров'я своєї родини. Тому, шкіряні кутові дивана PYKA - стануть вашою кращою покупкою, про яку ви ніколи не пошкодуєте. Незалежно від того, який стиль або форму дивана ви виберете, він ніколи не вийде з моди, і порадує вас своєю зручністю й комфортом.

М'які меблі PYKA в "Меблевій планеті" - по самій доступній ціні!

Якщо ви прагнете обставити свій будинок зі справжнім вишукуванням, і зробити його більш комфортним і затишним і продемонструвати свій гарний смак, тоді вам просто необхідно купити м'які меблі PYKA, у нас на сайті по дуже привабливих цінах, і оформити покупку з доставкою додому.

Виняткова якість і висока стиль кожного набору м'яких меблів "Піка", не залишать байдужим навіть самого вимогливого цінителя прекрасного! А їх різноманітність дозволить вам зробити обстановку будинку - унікальної, підкреслять вашу індивідуальність і створять особливу атмосферу розкоші й престижу.