Комоди для вітальні

Комод - предмет меблів, про який мріє кожна господарка.

Уважається, що комоди для посуду й вітальні - один із самих прадавніх видів меблів. З'явилися вони вперше в Європі, кілька сторіч назад. Їхні розкішні класичні моделі, вироби стилю бароко, ампір, прикрашали будинку заможних громадян і королів.

Сучасні комоди для вітальні відрізняються від старих моделей більшою якістю, кращою фурнітурою й кріпленнями, але незмінним у них залишається - комфорт і функціональність при використанні. У нашому інтернет-магазині "Меблева планета", ми зібрали для покупців моделі комодів європейських і вітчизняних компаній, які стануть прекрасним доповненням до загальної обстановки вітальні, спальні.

Як вибрати комод для будинку? Різновиди комодів

Виробники меблів, створюють комоди, випускають різноманітний асортименти виробів. І якщо ви шукайте для себе підходящий по дизайну - сучасний або класичний італійський комод - те ви прийшли по правильній адресі!

У нас на сайті ви можете вибрати для себе моделі комодів:

  • по їхньому дизайну (який може бути класичним, сучасним або виконаним у стилі прованс);
  • конструкції (великий, маленький або кутовий комод);
  • місцю розміщення - для спальні, вітальні, кухні й передпокою.

Комод використовується: на кухні, для зберігання посуду, текстилю (рушників, серветок, скатертин), у вітальні - для установки сервізів, бару з алкогольними напоями, зберігання білизни. У спальні він служить для зберігання постільної й особистої білизни, а в передпокою схоронності в ньому взуття. Установлений для взуття в передпокій, він значно заощадить простір цього невеликого приміщення.

Купити недорогий комод Київ як столиця України дозволяє з великої різноманітності різних моделей, створених з дерева, МДФ і ДСП, але саме в нашому інтернет-магазині "Меблева планета" ви можете зробити це -швидко, зручно й за невисокою ціною! Оформити замовлення на комод можна разом з доставкою.

Дизайн комодів, представлені в каталозі нашого сайту дуже різний. І їхня поверхня може повторювати текстуру самого різної деревини, у тому числі й неопрацьованої дошки. Усе це дає необмежені можливості для створення в будинку індивідуального інтер'єру, підкреслює ваші смакові переваги. Не обмежуйте себе, і створюйте у своєму будинку комфорт і тепло про який завжди мріяли, а наш магазин з радістю допоможе вам у цьому!