Стелаж у вітальню

Легкий і витончений по конструкції, стелаж в вітальню - звичний предмет меблів. Сьогодні, завдяки новим дизайнерським розв'язкам, він може стати головною прикрасою приміщення. Не забираючи простору, він проте залишається практичним, може вмістити на полках: книги, статуетки, вази, вазони з живими, штучними квітами, виробу ручної роботи. На роботі, стелажі використовують для установки папок з документацією.

Стінка стелаж для вітальні в сучасному стилі, купити яку ви можете в інтернет-магазині "Меблева планета" - прекрасний розв'язок! Воно дозволить вам не тільки встановити улюблені предмети, але й зонувати приміщення на місце для роботи й відпочинку. Установлювати стелаж можна біля стіни, і в центрі великої кімнати, у куті.

У нашому магазині, просто й швидко, по зручному каталогу, ви можете відкритий стелаж для вітальні купити в самому різноманітному асортиментах, за привабливою ціною, таких конструкцій:

  • прямокутний, без стінки, з відкритими полками;
  • зроблений у вигляді кутових сходів;
  • широкий, у вигляді "стільника";
  • с конструкцією "вертушка";
  • стелаж "пазли" з тумбою.

Також, ми пропонуємо своїм покупцям стелаж перегородка купити як прямокутної, так і кутової конструкції, зі стінкою, виконаний у світлих, темних відтінках дерева. Така конструкція, невелика по ширині, заповнена декоративними елементами, є частиною популярного європейського стилю. Вона підкреслить ваш смак, захоплення, хобі, і скаже про вас більше будь-яких слів. І при цьому, ви зможете поміняти наповнення стелажа на нове, якщо ваші смаки зміняться, і завжди мати під рукою все, що вам необхідно для роботи, відпочинку.

"Меблева планета" - ваш мир меблів на будь-який смак!

Інтернет-Магазин "Меблева планета" зібрав для покупців вітчизняні й закордонні моделі стелажів. Вони підійдуть до будь-якого приміщення й стилю інтер'єру. Для тих, хто цінує натуральну деревину, ми пропонує придбати стелаж для будинку дерев'яний книжковий, міцна, але легка конструкція якого напевно прийде вам по смакові! З будь-якою моделлю стелажа нашого магазину, ваш інтер'єр вітальні стане більш затишним і комфортним!

Не знаєте куди покласти раритетні старі журнали про моду або вінілові пластинки? Або кубки вашої дитини, отримані на олімпіадах, у спортивних змаганнях, стоять на столі або шафі? Тоді купити стелаж у вітальню вам просто необхідно!