Стінки у вітальню

За що склалася традицією, багато власників будинків і квартир, воліють купити стінку у вітальню, уже з готовою композицією. Зв'язане це з тим, що не кожний може підібрати потрібні окремі предмети меблів, щоб вони доповнювали один одного. Сучасні стінки, відрізняються від тих, які минулого раніше, і являли собою більші шафи і серванти, забирають занадто багато місця в приміщенні, і давячі своєю громіздкістю.

На нашому сайті "Меблева Планета", ми зібрали готові стінки кращих європейських і вітчизняних компаній, які відповідають сучасним стандартам і виконані з екологічно безпечних матеріалів - дерева, ДСП, МДФ, металу, скла. Стиль колекцій самий різний - мінімалістичний, етнічний, сучасний і класичний. Придумані такі гарнітури були ще на початку двадцятого століття, для тих, хто живе в місті, щоб у них можна було - повісити одяг, укласти білизну, і виставити у відкритому серванті, такі предмети посуду, як порцеляна або кришталь. Але з тих пор їх дизайн і конструкція дуже змінилися.

У нашому магазині "Меблева Планета" ви можете вибрати гарнітури, з готовим добором усім компонентів, і купити меблеву стінку, створену дизайнерами й технологами таких відомих компаній, як CONTI МЕБЛІ TARANKO, EGO CAMA, FADOME, BRAVO, HELVETIA, і багатьох інших відомих виробників. Усі вони розроблені з обліком самим останніх модних тенденцій, і можуть мати кілька різних модифікацій по колірній гамі, різній фурнітурі, з матовою або глянсовою поверхнею.

Багато компаній-виробники меблів використовують для її створення, якісні й недорогі матеріали, і це дозволяє вибрати й купити меблеву стінку:

  • класичної або самої нестандартної комплектації, з мінімальним або повним набором предметів меблів;
  • з високою функціональністю й простотою в експлуатації й обслуговуванні;
  • виконану з масиву дерева або більш недорогих варіантів - ДСП, МДФ;
  • широкої цінової категорії - від бюджетної, до люксовий.

Внутрішнє планування меблів дуже добре продумане, і в ній міститься велика кількість речей, включаючи й такі побутові прилади, як праска, гладильна дошка. Оригінальні й прості по своїй конструкції, сучасні стінки для вітальні, поєднують у собі: високу функціональність, дизайнерські розробки й зручність у використанні. З ними легше зробити планування в будинку й більш раціонально використовувати його простір, щоб воно не виглядало занадто завантаженим.

Основні гідності готового меблевого гарнітура

Прості й стильні меблеві стінки каталог яких у нашому магазині дуже великий, у нас можна придбати за доступними цінами й зручній формі замовлення. Вони дуже практичні, і забезпечують не тільки високу естетику приміщення, створюючи атмосферу затишку й тепла, але й дарують вам комфорт і зручність. Меблеві гарнітури для вітальні, легені, з роздільними елементами, або цільні, з'єднані в одну збірну стінку, також затребувані, як і стінки для дитячих або кабінетів. Їхній стиль іноді доповнюється м'яким крапковим підсвічуванням, і прекрасно вписується в будь-яке приміщення. Кожний набір містить різна кількість елементів, виконаний як у білому, так і чорному кольорі, або повторює кольору й текстуру різного дерева. Найбільш популярними вважаються стінки, фасад яких виконаний в однотонному кольорі (білому, чорному, червоному й т.д.) із глянсовою поверхнею або матові фасади, з поверхнею, яка повторює грубу неопрацьовану дошку з її річними кільцями, сучками, і переходами кольору.

Великий вибір готових стінок в "Меблевій планеті" - за доступними цінами!

Кожна компанія, представлена в нас на сайті своєю продукцією, має свій певний стиль і дизайн, який робить її відомий. І в нас купити модульні меблі за ціною виробника й оформити замовлення разом з доставкою додому.

Чому краще купувати готові стінки в нас?

Ми не співробітничаємо з посередниками, і містимо прямі договори з компаніями-виробниками, тому наші ціни ніколи не бувають завищеними. На кожний вид стінки, ми можемо надати сертифікати, які підтверджують її якість і відповідність стандартам, а також даємо гарантію, установлену виробником. Тому, саме в нас купити стінку у вітальні недорого, зручно й вигідно! Вам не потрібно думати про те, як довезти меблі додому, і де для цього знайти машину й вантажників. По місту, ми доставляємо меблі нашою машиною, а в інші міста - транспортною компанією. Мрієте про тепло й затишок у будинку, але не прагнете ризикувати й становити комплект меблів самостійно? Тоді просто купите в нас готові меблеві стінки, складені досвідченими майстрами, і вони допоможуть вам реалізувати ваші мрії про справжній домівку!