ОФІСНІ КРІСЛА - ОСНОВА ТКАНИНА

Сучасні офісні крісла в першу чергу необхідні для тих співробітників, робота яких пов'язана з комп'ютером. Вони прийшли на зміну незручним стільцям, від сидіння на яких постійно боліла спина. Офісне крісло із тканини, моделі якого в нашому магазині "Меблева планета" представлені в дуже різноманітному асортиментах, розроблені й створені відомими європейськими компаніями. До їхніх гідностей можна віднести висока якість і функціональність, і невисоку цінову категорію!

Майже кожне крісло оснащене газ-ліфтом високої якості. Конструкція крісел - дуже міцна, сталева й може витримувати високі фізичні навантаження. М'яка частина крісел і їх форма, була розроблена з урахуванням анатомії людину, щоб знижувати навантаження з м'язів спини й шиї, хребта.

Усе це й багато чого іншого, включаючи стильний сучасний дизайн, ви можете побачити в офісних тканинних кріслах, у нашому інтернет-магазині "Меблева планета"!

Тканинні офісні крісла - застава якісної роботи вашого офісу!

Офісні крісла сітка спинки й сидіння яких може бути яркою або монохромної, мають базові розміри й обертається механізм, ролики на хрестоподібній основі ніжки. Сидячи на такому кріслі, дуже зручно: контролювати його висоту штанги, розташувати руки на зручних підлокітниках, і покласти голову на підголівник, і просто пересунутися разом із кріслом від одного стола до іншого.

Зручне й різне по своєму дизайну - офісне крісло тканинне, дуже практичне й довговічне, і є частиною інтер'єру приміщень компанії. І перед його покупкою, продумайте в першу чергу про те, скільки часу на них будуть проводити ваші співробітники, тому що чим більше часу воно буде використовуватися, тим більше міцну й функціональну модель потрібно й вибирати. Це необхідно, щоб під час роботи, кожний співробітник, міг дозволити собі регулювати положення спинки (механізм нахилу) і підголівника й підлокітників, і давати собі відпочинок. Такі ж високі вимоги необхідні й для крісел, розташованих у конференц-залі.

Для коридору або відвідувачів, можна вибирати невеликі крісла, без підголівника, з металевою основою, без роликів.

"Меблева планета" - вигідні покупки для людей, цінують свій комфорт!

Наш магазин "Меблева планета" пропонує придбати офісні крісла:

  • найсучасніших і вдосконалених моделей, які зроблять роботу ваших співробітників більш комфортної, а значить і продуктивної;
  • придбати офісні крісла недорого, цілою партією, для всього офісу, з дуже привабливими знижками;
  • оформити замовлення крісел разом з їхньою доставкою по зазначеній адресі, у точно застережене час.
Усі крісла зроблені з якісних і екологічно чистих матеріалів, і мають високий строк гарантії. Купити офісне крісло у нас - це зробити вдале вкладення грошей у злагоджену роботу своє офісу, і піклуватися про здоров'я своїх співробітників!