Дитячі крісла

Сучасні діти освоюють комп'ютери раніше дорослих, і щоб їх постава залишалася рівної, а спина здоровішої, купити дитяче комп'ютерне крісло з підлокітниками- перше, про що повинні подумати батьки, покупці йому перший комп'ютер або ноутбук. Відома покупцям меблі двох польських компаній Signal і Halmar, на нашому сайті "Меблева планета" представлена й дитячими комп'ютерними кріслами, які дозволять вам подбати про здоров'я вашого підростаючого дитини й зроблять його місце для навчання більш зручним.

Дитяче комп'ютерне крісло  для школяра розроблене дизайнерами й технологами, з урахуванням анатомії дитину, і при цьому його оформлення сидіння й спинки, виконане в яскравих квітах, які сподобаються дитині. На виробництві такі крісла проходять багатоступінчасту перевірку якості: на вагу, удари. І це підтверджує не тільки їх якість, але й повну безпеку під час експлуатації. Тканина й шкіра, використовувані для сидіння й спинки, безпечна для маляти й не викликає алергії.

Дитячі крісла Signal і Halmar - для навчання й розваг вашої дитину!

Виконані з урахуванням сучасних вимог, дитячі обертається крісла, відповідають усім запитам дитини, тому що: 

  • Виконані в яскравому стилі, і оформлені цікавими принтами, які роблять їхньою ідеальною частиною інтер'єру дитячої кімнати;
  • Міцні металеві каркаси крісел, роблять їх більш стійкими, а обертальна конструкція, дозволяє дитині легко повертатися убік, не пересуваючи крісло, наприклад для того, щоб просто встати через письмового стола;
  • Висота крісел регулюється спеціальним механізмом;
  • Підлокітники й спинка, а також підголівник, підвищують його комфорт, під час сидіння за столом, і знімають навантаження з м'язів спини й шиї.

Зручне й легеня по вазі, дитячі стільці для письмового стола купити, дитина може сам, без допомоги батьків, переставити в потрібне йому місце! Особливо варто відзначити й той факт, що самі дитячі стільці для школярів по розміру й дизайну, створені для дітей різної вікової групи, підлітків.

Дитячі крісла від " Меблевої планети" - максимальна безпека й невисока ціна!

Ви можете купити комп'ютерні крісла дитячі в інтернет магазині,   по дуже доступних цінах і простому сервісу. Асортименти крісел дуже великий, і ви можете вибрати те крісло, яке більше сподобається вашому школяру! Смішні мультиплікаційні герої, футбольний м'яч або вид нічного міста, яскраві принти - що ви виберете, що зробити приємний і корисний подарунок своїй дитині? 

 

Фільтр